Kurumsal

Hakkımızda

Intersteel Islak Hacim Otel ve Banyo Aksesuarları olarak 14 yıla aşkın üredir paslanmaz çelikten mamul banyo aksesuarları ve otel ekipmanları üretmekteyiz. Bu süre zarfında öncelikle müşteri memnuniyetini hedef alan şirketimiz, daima yeniliklere yönelerek, kalitesinden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Üretimin ilk aşamasından başlayıp satış sonrası tüketici desteğine kadar her aşamada kaliteyi misyonumuz olarak görmekteyiz.

Ürünlerimiz doğrudan dünyanın bir çok yerine ihrac olmakla birlikte, iş birliği içinde olduğumuz ihracatçı distribütör firmalarımız tarafından da bir çok ülkeye sevk edilmektedir. Sektörün hitap ettiğimiz kısmında büyük sorumluluklar taşıyan satın alma ve mimari departmanlarının çalışanları tarafından yapılan teklif ve öneriler doğrultusunda üretim yelpazemize yön vermekteyiz. Firmamız yapı marketleri, satıcı firmalar, projeler, inşaat firmaları, hastaneler, oteller ve alışveriş merkezleri gibi kurumsal müşteri portföyü ile çalışmaktadır. Sizleri de bu müşteri portföyümüzde görmek, yeni iş ve projelerde birlikte çalışmak isteriz. İş birliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.