• +90 216 466 4666
Instersteel

Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

Otel tipi saç kurutma makinesi ürünlerimizi inceledik... Siz de otelinize özel üretilmiş JVD Saç Kurutma Makinesi ürünlerimizi görmek için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

 Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi Nedir ?

Otellerde WC'lerde bulunan saç kurutma makinesi sayesinde saçlarınızı kolay bir şekilde kurutabilirsiniz. Otel tipi saç kurutma makineleri diğer saç kurutma makinelerine göre çoklu kullanımlarda daha dayanıklı ve sağlamdır. Çoklu kullanımlarda çabuk bozulmayıp ekstra masraflara sebep olmaz. Ayrıca otel tipi saç kurutma makinesi modellerimiz enerji tasarrufu konusunda da diğer tür saç kurutma makinelerinden daha iyidir.  

 

Otel tipi saç kurutma makinesi 2 ya da 3 farklı sıcaklık seçeneklerine sahiptir. Hız kademesi seçeneği de yine 1/2/3 diye değişir. Otel tipi saç kurutma makinelerimizin çoğu traş prizlidir. Duvara monte olabilen saç kurutma makinesi türlerimiz de vardır. Spiral kablolu saç kurutma makinelerimiz de bulunmaktadır.

 

Otel tipi saç kurutma makinesi fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur. Çünkü biz toptan saç kurutma makinesi satışı yapmaktayız. Bu da demek oluyor ki oteliniz için toptan fiyatına daha uygun fiyatlara otel tipi saç kurutma makinesi satın alabilirsiniz.

 

Neden JVD Saç Kurutma Makinesi?

Çünkü JVD Saç Kurutma Makinesi ürünlerimiz JVD markalı olup otellerde kullanıma özel olarak üretilmiştir. Otellerde birden çok insan tarafından kullanılacağı bilinerek tasarlanmıştır. İşte bu yüzden diğer markalara oranla daha dayanıklı, sağlam ve kaliteli saç kurutma makineleri üretmektedir.

 

Etiketler : Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi, Otel tipi saç kurutma makinesi fiyatları, otel saç kurutma makinesi, JVD Saç Kurutma Makinesi, Xinda Saç Kurutma Makinesi

+90 216 466 4666

ÇAĞRI MERKEZI