• +90 216 466 4666
Instersteel

Otel Saç Kurutma Makinesi

Otel Tipi Saç Kurutma Makinelerimiz...

SAÇ KURUTMA MAKİNESİNDE BİLMEDİKLERİNİZ 

 Saç kurutma makinesi İnsanların yaşamında sürekli kullanılanılan bir cihazdır. Genel olarak her evde farklı markalarda ve modellerde fön makinaları kullanılır. Kuaför salonlarında endüstriyel fön makinaları kullanılmaktadır. Oteller kullanılan saç kurutma makiları ise daha zor şartlara göre üretilmiştir. Saç kurutma makinesi ile fön çekilirken fazla sallanmamalıdır. Nedeni ise fön makinası çalışır vaziyette iken içindeki elektronik devrelerin sallayarak bozulmasına sebebiyet vereririz. Saç kurutma makinası ile fön çekilirken aynı yönde sabit bir şekilde tutmamız saçlarımızı kurutmamıza hatta daha dönüşü zor durumlara sokabilir.   

 

 

 1. JVD Saç Kurutma Makinesi

JVD Saç Kurutma Makinesi bir prize sahip olup otel tipi kullanıma uygundur. Duvar monteli saç kurutma makinesi kategorisindedir. Kullanımı pratik ve kolay olup şık duvar montaj aparatına sahiptir. Çekmece içi ve duvara monte otel tipi saç kurutma makinesinin özelliği  otel oda ve banyosunun daha düzenli ve toplu görünmesini sağlar. Clipper saç kurutma makinesinin el tutma kısmına dokunulduğunda kendiliğinde çalışır ve bıraktığınızda durur. Elcik kısmında iki kademeli sıcaklık seçeneği ve güç seçeneği mecuttur. Otel tipi olan bu saç kurutma makinesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için : Tıklayınız ( Otel Tipi JVD Saç Kurutma Makinesi )

 

 

 

 

 

 2. XINDA Hortumlu Saç Kurutma Makinesi

 

XINDA Hortumlu Saç Kurutma Makinesi , hafif olup hortumu ile daha kolay taşınabilir ve kullanılabilirdir. Çekim gücü diğer saç kurutma makinesi türlerimize göre daha düşüktür . Otel tipi olan bu saç kurutma makinesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için : Tıklayınız ( Otel Tipi XINDA Hortumlu Saç Kurutma Makinesi )

 

 

 

 

 

 

 3. JVD Paggio Saç Kurutma Makinesi

 

JVD Paggio Saç Kurutma Makinesi , yuvarlak bir şekle sahiptir. Duvara monte olabilir özelliğiyle oteller için birebirdir. Çekim gücü 1250 WATT'dır. Gümüş ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğimiz bulunmaktadır . Otel tipi olan bu saç kurutma makinesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için : Tıklayınız ( Otel Tipi JVD Paggio Saç Kurutma Makinesi )

 

 

 

 

 

 

 4. Otel Dolap ve Çekmece İçi Saç Kurutma Makinesi

 

JVD Paggio Saç Kurutma Makinesi , yuvarlak bir şekle sahiptir. Duvara monte olabilir özelliğiyle oteller için birebirdir. Çekim gücü 1250 WATT'dır. Krem ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğimiz bulunmaktadır . Otel tipi olan bu saç kurutma makinesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için : Tıklayınız ( Otel Tipi JVD Paggio Saç Kurutma Makinesi )

 

 

 

 

 

 5. Saç Kurutma Makinesi Askısı

 

Saç Kurutma Makinesi Askısı , prizsiz saç kurutma makinelerinin kablosunu sabitlemek ve asmak içindir. Şık ve minimalist bir görünüme sahiptir . Otel tipi olan bu saç kurutma makinesi askısı ile ilgili daha fazla bilgi almak için : Tıklayınız ( Saç Kurutma Makinesi Askısı )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+90 216 466 4666

ÇAĞRI MERKEZI