• +90 216 466 4666
Instersteel

Otel Ekipmanları

En uygun fiyata ve toptan Otel Ekipmanları satın alın...

Otel Ekipmanları

 

Intersteel olarak 8 yıldan uzun bir süredir otel ekipmanları satmaktayız. Siz de otelinize uygun otel ekipmanlarını Intersteel'in websitesinden bulabilirsiniz. 

Otelimin  otel ekipmanlarımı neden Intersteel'den satın almalıyım?

Yüzlerce çeşit ve tasarıma sahip otel ekipmanlarıen ucuz ve en uygun fiyata yalnızca Intersteel olarak biz satışa sunuyoruz. Toptan fiyatına siz değerli müşterimize özel fiyat çıkartarak fiyattan kâr etmenizi sağlıyoruz. Hemen bizi arayarak toptan otel ekipmanları fiyatlarımız hakkında da bilgi alabilirsiniz. 

 

Intersteel, paslanmaz otel ekipmanları ve dayanıklı otel ekipmanları üreten ve satan bir firmadır. Özellikle JVD Otel Ekipmanları, Banyo Otel Ekipmanları, Mutfak Otel Ekipmanları, Otel Tipi Kettle otel odası ürünleri ,otel aksesuarlarısatışları yapmaktadır. Ürünlerimiz paslanmaz çelikten üretilmiş olup otel ekipmanlarımız paslandığı takdirde Intersteel garantisi altındadır.

 

Otel Ekipmanlarımızı nasıl kullanabilirsiniz ?

Daha önceki yazılarımızda belirtmiş olduğumuz Otel Ekipmanı Satın Alma Rehberi ile oteliniz için gerekli olan tüm otel ekipmanlarını sitemizden tespit edip satın alabilirsiniz. Daha sonra otelinizin belirli yerlerine monte edebilir, yerleştirebilirsiniz. Otelinizdeki müşterilerinizin ihtiyaçlarını ve konforunu sağlayan her türlü otel eşyaları ve otel ürünleri Intersteel'de mevcuttur. 

 

JVD Otel Ekipmanları

Intersteel olarak bizden JVD Markalı olarak  jvd kettle otel ekipmanı, jvd kettle tepsisi, jvd saç kurutma makinesi, jvd el kurutma makinesi ürünlerini temin edebilrisiniz. 

 

Istanbul Otel Ekipmanları , İstoç Otel Ekipmanları,Ankara Otel Ekipmanları , Bursa Otel Ekipmanları, Afyon Otel Ekipmanları,Tekirdağ Otel Ekipmanları, İzmir Otel Ekipmanları konumlarında satışını yapmaktayız.

 

 

Etiketler : otel ekipmanları, istanbul otel ekipmanları, jvd otel ekipmanları, toptan otel ekipmanları

+90 216 466 4666

ÇAĞRI MERKEZI