• +90 216 466 4666
Instersteel

İstanbul Otel Ekipmanları

 İstanbul Otel Ekipmanları

Intersteel olarak biz de İstanbul'da bulunmaktayız. Intersteel, İstanbul'daki en iyi ve kaliteli otel ekipmanları satış firmasıdır. 500'ün üzerinde otel ekipmanı ile siz değerli otel sahibi müşterilerimize en uygun fiyata en kaliteli otel ekipmanları ürünlerini satışa sunuyoruz. İstanbul Otel Ekipmanları denince akla Intersteel gelir! İstanbul'da toptan fiyatına otel ekipmanları satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 

İstanbul Otel Ekipmanları - Intersteel, ürünlerini diğer otel ekipmanları firmalarından ayıran en önemli özelliği paslanmaz metal ve paslanmaz çelikten üretilmiş otel ekipmanları olmasıdır. Ürünlerimiz paslanmaz metal ve çelikten yapılmıştır. İstanbul'da Otel Ekipmanları satan bir firma olarak ürünlerimize 2-5 yıl arası garanti seçenekleri ile toptan alımlarda size özel fiyat belirleyerek müşterilerimize en mükemmel hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

 

İstanbul Islak Hacim Ekipmanları olarak kağıt dağıtıcı dispanser, ıslak hacim kombi sistemleri, lavabo bataryaları, ayakkabı cila makinesi ve fotoselli ankastre havlu makinesi ve daha birçok istanbul ıslak hacim ürünlerine dair her şey yalnızca Intersteel'de!

 

İstanbul otel ekipmanları fuarı,istanbul otel ekipmanları istoç,istanbul otel tipi çöp kovası,istanbul hastane ekipmanları,istanbul kettle,istanbul banyo aksesuarları,istanbul çelik kasa,istanbul engelli banyo ürünleri,istanbul sahil duşları,istanbul havuz duşları

 

Etiketler : İstanbul Otel Ekipmanları, İstanbul Islak Hacim Ekipmanları, Otel Ekipmanları İstoç, Otel Ekipmanları Fuarı, İstanbul Hastane ekipmanları

+90 216 466 4666

ÇAĞRI MERKEZI