• +90 216 466 4666
Instersteel

Otel Tipi Minibar

JVD Otel tipi minibar ile otelinizde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda otel tipi minibarların ne olduğundan, ne işe yaradığından ve genel özelliklerinden bahsettik. Sahip olduğunuz Intersteel otel tipi minibarların diğer firmaların min

Otel Tipi Minibar ne işe yarar?

Otellerde otel odalarında bulunan otel tipi minibar soğuk yiyecek ve içeceklerin saklanmasını sağlayan bir nevi mini buzdolabı çeşididir. Isıyı absorbe etme özelliğine sahip otel tipi minibarlarımız ile enerjiden tasarruf edin. Otel tipi minibar , otellerde kullanıma özel üretildiği için çoklu kullanımlarda dayanıklıdır ve otelinizin masraflarını daha düşük tutmaya yönelik tasarlandığı için ekonomiktir. Diğer mini buzdolaplarından en önemli farkı ise daha uzun ömürlü olmasıdır. 

 

Intersteel olarak 50 Litre Otel tipi minibar, 40 litre otel tipi minibar, 30 litre otel tipi minibar ebatlarında otel minibarlarını satışa sunmaktayız. Paslanmaz otel tipi minibarlarımız 2 yıl firma garantisi altındadır. 

 

JVD Otel tipi minibar ürünlerimiz diğer marka minibarlara mukayesen daha yüksek enerji tasarrufuna sahiptir. Çünkü JVD markası sırf otel ekipmanları olarak kullanılan ürünleri satışa sunmakta. Böylece otelde enerji tasarrufu sağlamak otelinizin giderlerini azaltmak için en önemli hususlardan biridir. 

 

Minibarlarımız led aydınlatmaya sahiptir. Otomatik defrost özelliğine sahiptir. Otel tipi minibarımız sessiz çalışır. ( 0 dB ) Otel tipi minibarlarımız absorbsiyon soğutma sistemine sahiptir.

 

Otel tipi minibar, titreşim olmadan 7/24 tamamen sessiz çalışmaktadır. Hiçbir şekilde amonyak kokusu ve CFC içermeyen çevre dostu otel tipi minibarlardır. Otel tipi minibarın gövdesinde kilit sistemi mevcuttur. İç kısmı Led sistem ile aydınlatılmaktadır. Ayarlanabilir soğukluk sistemi ile de otel tipi minibarınızı kendiniz özelleştirebilirsiniz.

 

Etiketler : Otel tipi minibar , otel minibar , jvd otel tipi minibar , jvd otel minibar , otel oda içi minibar, otel tipi minibar modelleri, otel tipi minibar fiyatları

+90 216 466 4666

ÇAĞRI MERKEZI