• +90 216 466 4666
Instersteel

Kettle | Kettle Tepsisi

Kettle ve Kettle Tepsisi Intersteel'den alınır...

Kettle

 

Kettle Nedir? - Kettle evlerde ya da herhangi bir yerde su ısıtıcısı olarak kulanılır. Kettle sayesinde çok kısa sürede çay, kahve yapabilir, su ısıtabilir hatta yemek yapabilirsiniz. Paslanmaz Kettle ve JVD Kettle ürünlerini websitemizde satışa sunuyoruz. Siz de bizden Kettle satın alarak Intersteel kalitesi ve güvencesiyle rahatlıkla Kettle'ınızda su ısıtabilir, yemek yapabilirsiniz. Kettle'larımız paslanmaz metal ve plastikten üretilmiş olup farklı kapasitelerde ve enerji harcama seviyelerindedir. Aşağıda belirtmiş olduğumuz linkten JVD Kettle ürünlerimize erişebilirsiniz. 

 

Otellerde çay kahve sunumu için kullanılan Kettle, termostat sistemine sahip olup 120 dereceye geldiğinde kendiliğinden kapanır. Kettle cihazına el temasında kazaya sebebiyet vermemesi açısından otomatik olarak durur. Kettle, bakteri barındırmayan plastik malzemeden üretilmiştir.

 

JVD Kettle

JVD Kettle ürünlerimiz diğer Kettle markalarına nazaran daha fazla enerji tasarrufuna sahiptir. Ayrıca JVD Kettle markalı ürünlerimiz dayanıklı ve kaliteli üretime sahiptir.

Intersteel olarak satışa sunduğumuz bazı JVD Kettle ürünleri: 

 

Kettle Tepsisi

Kettle Tepsisi sayesinde otellerde kullanıma özel olarak üretilmiş çay-kahve sunum tepsileridir. Kettle ile hazırladığınız çay ve kahveleri kolay bir şekilde servis etmenizi sağlar. JVD Kettle Sunum Ünitesi olarak melamin ve ahşaptan üretilmiş çeşitlerimiz bulunmaktadır.

 

Etiketler : Kettle, Kettle Tepsisi, JVD Kettle, Su Isıtıcısı, Kettle Tepsileri

+90 216 466 4666

ÇAĞRI MERKEZI