• +90 216 466 4666
Instersteel

JVD Kettle & JVD Su Isıtıcısı

Bu yazımızda JVD Kettle & JVD Su Isıtıcısı ürünlerimizi tanıtıyoruz...

 

Intersteel olarak JVD Kettle ve JVD Su Isıtıcısı ürünlerimizi 8 yıldan uzun bir süredir deneyimimizle ve kalitemizle satışa sunmaktayız. Bu yazımızda da bir otel ekipmanı olan JVD Kettle yani JVD Su Isıtıcısı ürünlerimizi inceliyoruz. 

 

JVD Kettle / JVD Su Isıtıcısı Nedir ?

JVD Kettle yani JVD Su Isıtıcısı , içecekleri , suyu veya çorbayı pratik ve kolay bir biçimde kaynatmanızı/ısıtmanızı sağlayan kullanışlı bir araçtır. Mutfaklarda kullanılan bu ürünlerimiz paslanmazdır. JVD Kettle markalı su ısıtıcıları diğer markalı su ısıtıcılarına göre daha çok enerji tasarrufuna sahiptir. Eğer bir otel işletiyorsanız JVD markalı kettle satın almanız enerji tasarrufu açısından yararınıza olacaktır.

 

JVD Kettle / JVD Su Isıtıcısı Ürünlerimiz

 

1. JVD Duschesse Kettle

 JVD Duschesse Su Isıtıcısı ürünümüz paslanmaz çelikten üretilmektedir. JVD Kettle Sunum ünitesi ile birlikte satışa sunmaktayız.

Ürün hakkında daha detaylı bilgiler için : Tıklayınız

 

 

 

 

2.JVD Paslanmaz Kettle Tepsisi

 JVD Paslanmaz Su Isıtıcısı ürünümüz paslanmaz çelikten üretilmektedir. 

Ürün hakkında daha detaylı bilgiler için : Tıklayınız

 

 

 

 

 

3.JVD Kettle Sunum Tepsisi

 JVD Kettle sunum tepsisi ürünlerimizde bambu, siyah ve beyaz olmak üzere farklı renk seçeneklerine sahibiz. Otelinize uygun, en kaliteli kettle tepsileri yalnızca Intersteel'de!

Ürün hakkında daha detaylı bilgiler için : Tıklayınız

 

 

Farklı tasarımlardaki birkaç diğer kettle sunum tepsileri:

 

4. JVD Zenith Kettle

 JVD Zenith Su Isıtıcısı ürünümüz paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bu ürünümüzde Krem ve Siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahibiz.

Ürün hakkında daha detaylı bilgiler için : Tıklayınız

 

Ürünlerimiz ile ilgili sorular sormak için direkt bizimle de şu telefon numaramızdan konuşabilirsiniz : +90 216 466 4666 ya da sitemizin sağ alt kısmında bulunan anlık sohbet kutusundan bizimle hemen sorularınızı veya siparişlerinizi söyleyebilirsiniz! 

 

Etiketler : JVD Kettle, JVD Su Isıtıcısı, JVD Zenith Kettle , JVD Kettle Tepsisi, JVD Zenith Su Isıtıcıları , JVD Kettle Nedir, JVD Kettle Sunum Üniteleri, JVD

+90 216 466 4666

ÇAĞRI MERKEZI