• +90 216 466 4666
Instersteel

Hastane Evyeleri Ekipmanları

Intersteel Hastane Evyeleri Ekipmanları hakkında detaylı bilgiler veriyoruz...

 Intersteel olarak 8 yıldan beridir hastane evyeleri ekipmanları ürünlerimizi satışa çıkarmaktayız. 

 

Hastane evyeleri ekipmanlarımız paslanmaz çelik çeşidine sahip olmakla beraber hastanelerde yıkama işlerinde lavabo olarak kullanılır. Kullanıma ve isteğe göre farklı boyutlarda hastahane evyeleri ekipmanlarına sahibiz. 

 

Normal hastane evyeleri ekipmanlarımızın son teknoloji ve kullanım kolaylığı sağlayanları da vardır . Örneğin : zaman ayarlı ve pedallı paslanmaz evye ürünümüz. Benzer firmalardan ayrılan en önemli özelliklerimizden biri ürünlerimizin paslanmaz çelikten üretilmiş olmasıdır. 

 

Hastane evyeleri ekipmanlarının yanı sıra hastaneler için paslanmaz paspas , hastane paspas yıkama evyesi, hastane eldiven kutusu, hastane ameliyat lavabosu, hastane önlük dolabı gibi ürünlerimiz de mevcuttur.

 

Bazı hastane evyeleri ekipmanları ürünlerimiz :

 

1. Zaman Ayarlı Paslanmaz Pedallı Hastane Evyesi 

 Bu ürünümüzün en önemli özelliği ürün içerisinden zaman ayarı yapılabilmesi.

Daha fazla ürün ve daha detaylı bilgiler için : Tıklayınız

 

 

 

 

2. Hastane Ameliyathane Lavabosu 

 Bu ürünümüz paslanmaz çelikten üretilmiş olup sabunluk için özel yer bulunmaktadır. Evyenin boyutu ve fiyatı hakkında daha fazla bilgi almak için bizi de arayabilirsiniz.

Daha fazla ürün ve daha detaylı bilgiler için : Tıklayınız

 

Etiketler : otel sağlık ekipmanları, Hastane ekipmanları , otel evyeleri , otel sağlık ürünleri , hastane ameliyat lavabosu , hastane önlük dolabı , paslanmaz hastane evyeleri , çelik hastane evyeleri, Hastane Evyeleri, Hastane Evyeleri Ekipmanları

+90 216 466 4666

ÇAĞRI MERKEZI