• +90 216 466 4666
Instersteel

Engelli Banyo Ürünleri

Engelli banyo ürünlerimiz paslanmaz çelikten üretilmiştir ve 5 yıl firma garantisi altındadır...

Engelli Banyo Ürünleri ne işe yarar ?

Engelli banyo ürünleri banyolarda bulunan duvara monte olabilen engelli tutamakları, bedensel engelli ayna, engelli duş oturağı ve engelli tutunma barının tümüne denir. Engelli bireylerin banyoyu daha rahat bir şekilde kullanabilmesi ve ihtiyaçlarını daha kolay giderebilmesi için özel üretilmiş banyo ürünleridir. Bedensel engelli tutamak ile bedensel engelli birey bu tutamaklara tutunarak daha rahat hareket edebilir ya da hareket ederken tutamaktan destek alabilir.  Bedensel engelli banyo ürünleri evlerde, hastanelerde otellerde ve diğer mülklerdeki Engelli WC'lerinde bulunabilir. 

 

Engelli Banyo Ürünleri kimler içindir?

Bedensel ve zihinsel engelliler, yaşlılar, hastalar, geçici sağlık problemi çekenler için uygundur. Engelli banyo ürünlerimiz kullanım kolaylığı sağlamak için üretilmiş engelli banyolarında bulunan özel ürünlerdir. 

 

Ürünlerimiz 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Engelli banyo aksesuarlarımız 5 yıl garantilidir. Engelli banyo aksesuarlarımızın metal yüzeyi mat satinedir istenildiği takdirde parlak yüzey yapılabilmektedir. 

 

Bedensel Engelli Aynası, duvara monte edilerek kullanılır. Engelli aynasının montajı yapıldıktan sonra ortadan dikey hareket etme özelliğine sahiptir. Bu sayede istenilen açıda dikey olarak hareket ettirilebilir. Özel ölçüler uygulanabilir.

 

Engelli tutunma barı duvara monte edilerek kullanılır. Çeşitli boylarda engelli tutamaklarını sitemizde satışa sunmaktayız. Köşelerde kullanıma özel Bedensel Engelli Köşe Tutunma Barı üretmekteyız. İstenilen ebatlarda üretim yapmaktayız. 

 

Bedensel Engelli Duş Oturağı ürünümüz duvara montelidir, istenildiği takdirde yukarı doğru kaldırılarak kullanım alanını rahatlatır. Hammadesinde suya dayanıklı ağaç kullanılmaktadır. Engelli duş oturağının alt kısmındaki ayak sayesinde daha fazla ağırlık taşıyabilmektedir.

 

Etiketler : Engelli banyo ürünleri , bedensel engelli banyo aksesuarları , engelli tutunma barı , bedensel engelli duş oturağı, toptan engelli banyo ürünleri, toptan banyo ürünleri

+90 216 466 4666

ÇAĞRI MERKEZI