• +90 216 466 4666
Instersteel

Engelli Banyo Ürünleri

Intersteel ile en kaliteli Engelli Banyo Ürünlerine sahip olun!

 
Engelli banyo ürünlerini otelinizde ya da hastanelerinizde WC içerisinde belirli noktalarınızda kullanarak engelli ziyaretçilerinizin de WC'lerinizden tam verim alabilmesini sağlayabilirsiniz. Engelli tutamaklarının konumlandırılması konusunda detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Bedensel engelli ve yaşlılarımız için üretimini yapmış olduğumuz duş oturağımız ise banyolarda rahatlık sağlamaktadır. Engelli Aynasının montajı yapıldıktan sonra ortadan dikey hareket etme özeliğine sahiptir. Dİğer engelli banyo ürünleri çeşitleri görmek isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Bedensel Engelli Ayna

Engelli banyo ürünlerinden olan bedensel engelli ayna ürünü hakkında kısace bilgiler vereceğiz. Bu ürünümüz duvara monte edilerek kullanılır. İçerisinde bulunan aparat sayesinde ortadan dikey hareket ettirebilme özelliğine sahiptir. Böylelikle açısını ayarlayabilirsiniz. Extra özellikler eklenebilir. özel ölçüler uygulanabilir. Bedensel ve zihinsel özürlüler, yaşlılar, hastalar veya geçici sağlık problemi çekenler için uygundur. 

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

 

 

 

Duş Oturağı

Ürünümüz duvara montelidir. Yukarı doğru kaldırılıp istenilen yükseklikte kullanılabilir. Bedensel engelli ve yaşlılarımız için üretimini yapmış olduğumuz duş oturağı banyolarda rahatlık sağlamaktadır. Yapımında suya dayanıklı ağaç kullanılmıştır.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

 

 

 

Engelli Tutamak

Bu ürünümüz kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. 40-50-60 cm ebatlarına sahibiz. 2 yıl Intersteel firma garantisindedir.  Ürünün yüzeyi mat satine olmakla beraber duvara monte olarak kullanılır.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

 

 

 

Engelli banyo ürünlerinin fiyatları, ebatları, tasarımları ve çeşitleri hakkında bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz : +90 216 466 4666

 

Etiketler : engelli banyo ürünleri, engelli tutamakları, duş oturağı, bedensel engelli ayna, engelli tutamak

+90 216 466 4666

ÇAĞRI MERKEZI