• +90 216 466 4666
Instersteel

Otel Tipi Çelik Kasa

Şifreli otel çelik kasa,otel oda içi çelik kasalarımız şimdi satışta!

Otel Tipi Çelik Kasa ne işe yarar ?

Otel tipi çelik kasa, otel odalarında gizli bir yerde bulunan, kimi zaman duvara monte olan, içerisindeki eşyaların sahibi dışında açılması imkansız olan güvenli elektronik kasalardır. Otelinizde odalarda misafir olan müşterilerinizin değerli eşyaları olabilir . Bu eşyalarını çaldırmak istemez öyle değil mi ? İşte tam da bu yüzden otel tipi çelik kasa ürünümüzü her otel odasına yerleştirmemiz önemlidir. Bu sayede otel müşterilerimizin eşyalarını güvence altına alıp biz de büyük bir sorumluluk altından kalkmış oluyoruz. 

 

Otel Tipi Şifreli Kasa nedir?

Otel tipi şifreli kasa sayesinde elektronik kasanıza bir şifre belirleyebilir ve daha sonra o kasayı yalnızca sizin ya da otelde misafir olan müşterinizin belirlediği şifre dışında açabilirsiniz. Guardian Plus Elektronik Kasa sayesinde otelinizdeki değerli eşyaları dış tehditlere karşı koruyabilirsiniz.

 

Neden Otel Tipi Çelik Kasa'yı Intersteel'den satın almalıyım?

Intersteel olarak 8 yıldan uzun bir süredir sitemizde sizler için otel tipi çelik kasaları satışa çıkarıyoruz. Satışa sunduğumuz paslanmaz çelik kasalar sayesinde uzun ömürlü ve paslanmayan çelik kasalara sahip olursunuz. Ayrıca toptan otel tipi çelik kasa satış yaptığımız için diğer firma ve sitelerden çok daha uygun fiyatlara otel tipi çelik kasaya sahip olursunuz.

 

Etiketler : Otel tipi çelik kasa , otel oda içi çelik kasa , otel şifreli çelik kasa , otel laptop kasası , otel tipi elektronik kasa

+90 216 466 4666

ÇAĞRI MERKEZI