• +90 216 466 4666
Instersteel

Otel Laptop Kasası

Guardian Plus Çelik Kasa dahil birçok otel laptop kasası çeşitlerini satışa sunmaktayız.

Otel Laptop Kasası

Otel laptop kasası sayesinde otelinizde misafir olarak kalan müşterilerinize otel odalarında laptoplarını saklayabileceği güvenli bir çelik kasa sağlamış olursunuz. Otel laptop kasası şifrelidir ve kullanıcı dışında yalnızca otel yetkililerinin sahip olduğu master şifre ile otel laptop kasası açılabilir. Bu sayede laptopların çalınması engellenir ve laptop güvence altına alınır. Otel tipi laptop kasalarımız paslanmaz çelikten üretilmiş olup 2 yıl Intersteel garantisi altındadır.

 

Otel Laptop kasası, mobilya ya da duvara monte edilebilme özelliğine sahip olup 4 adet kalem pille çalışır. Otel laptop kasalarımız portatif olarak otel odasının herhangi bir yerine yerleştirilebilir. İstenildiği takdirde dolap içine laptop kasası monte edilebilmektedir. Ürünlerimiz toptan satılabildiği için toptan alındığı zaman fiyat daha ekonomik olabilmektedir.

 

Otel şifreli laptop kasası sayesinde çelik kasalara 3 ila 6 rakam arası şifre konulabilmektedir. Elektronik laptop kasası ürünümüz mikro motor kilit sistemine sahiptir.  Otel şifreli laptop kasasının üzerindeki tuşlar sayesinde yeni bir şifre oluşturabilir, mevcut şifreyi değiştirebilir ya da şifreyi girerek kasanın açılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Intersteel olarak Guardian Plus Çelik Kasa satışını da sitemizden yapmaktayız. En uygun fiyat bizde! Paslanmaz çelik yalnızca bizde! 

 

Intersteel olarak 8 yıldan uzun bir süredir otel laptop kasası ürünlerimizi başarıyla satışa sunduk. Otel laptop kasalarımız diğer firmalardan farklı olarak paslanmaz çelikten üretilmiştir olup bozulmaya karşı daha dayanıklı ve kalitelidir. Şimdi hemen en uygun fiyata en kaliteli şifreli laptop kasası satın almak için ürünlerimizi inceleyin ya da bizi arayın!

 

Otel Laptop Kasası

 

 

 

Etiketler : Otel Laptop Kasası , Elektronik Laptop Kasası , Otel Şifreli Laptop Kasası , Guardian Plus Çelik Kasa, paslanmaz otel laptop kasası

+90 216 466 4666

ÇAĞRI MERKEZI